Ste tu      domov   /   O FIRME  /   O Ultrapur

O Ultrapur

Spoločnosť Ultrapur vznikla v roku 2013. Naši zamestnanci majú mnohoročné skúsenosti v polyuretánovom odvetví a sú odborníkmi na vývin, výrobcu a na zavádzanie u zákazníka výrobkov, ktoré splnia jeho očakávania a potreby.

Spoločnosť Ultrapur je výrobnou a obchodnou spoločnosťou. Všetky systémy, ktoré predáva, sa vyrábajú v Poľsku. Má k dispozícii výrobné zariadenia, vďaka ktorým dokáže výrobky vyrobiť a dodať zákazníkom už v priebehu 3 dní. Dôležitou silou spoločnosti Ultrapur sú jej technológovia. Ich znalosti a mnohoročné skúsenosti sú nevyhnutné tak pri vývine nových systémoch ako aj pri poskytovaní servisných a konzultačných služieb. Cieľom spoločnosti je vyrábať vysoko kvalitné polyuretánové systémy spĺňajúce požiadavky a očakávania zákazníkov, úzka technologická spolupráca so zákazníkmi, vzorový servis a rýchle dodania. Spoločnosť Ultrapur v súčasnosti vyrába izolačné systémy, systémy na integrálnu penu, polyesterové systémy na výrobu podošiev, jednozložkové a dvojzložkové polyuretánové lepidlá.

predchádzajúca     1 2 3     ďalšie
Vodca v oblasti otepľovania
Hustota po nástreku cca 12 kg/m3

Systém s otvorenými bunkami na izoláciu podkroví. Systém sa vďaka použitiu najnovších typov katalyzátorov počas nástreku vyznačuje obmedzeným zápachom. Trieda horľavosti E.
Hustota po nástreku cca 40 kg/m3

Vyznačuje sa vysokou tvrdosťou v pomere k hustote, a tiež hladkou lícovou stranou. Vďaka vysokému obsahu Solkane 365/227 má veľmi dobré izolačné vlastnosti. Je tiež odolný voči zmršťovaniu a súčasne voči pukaniu peny pri rôznych teplotách. Trieda horľavosti E.
Hustota po nástreku cca 50 kg/m3

Systém vyvinutý na izolovanie základov. Ekonomická verzia strešného systému so zníženou hustotou a s odolnosťou voči ohňu, ktorý si zachováva vysokú pevnosť v tlaku.
Hustota po nástreku cca 60 kg/m3

Vyznačuje sa veľmi vysokou tvrdosťou a tiež veľmi hladkou lícovou stranou, čo je veľmi dôležité pri zabezpečovaní peny farbou. Vďaka vysokému obsahu Solkane 365/227 má veľmi dobré izolačné vlastnosti. Je tiež odolný voči zmršťovaniu a súčasne voči pukaniu peny.
Hustota po nástreku cca 600 kg/m3

Systém prakticky nie je spenený, má veľmi tvrdú štruktúru a je perfektný na spevňovanie prvkov z ABS a PMMA
Opýtajte
sa nás

Ak máte akékoľvek otázky, použite prosím kontaktný formulár. Do 24 hodín sa pokúsime poslať odpoveď na prijatú otázku.