Ste tu      domov   /   VÝROBKY  /   Systémy na výrobu podošiev

Systémy na výrobu podošiev

Spoločnosť Ultrapur má obrovské skúsenosti v oblasti výrobky a zavádzania systémov na výrobu podošiev.

Ponúkame polyesterové systémy tak v letnej verzii s nízkou hustotou, ako aj typicky zimné s veľmi vysokou odolnosťou voči ohýbaniu pri mínusových teplotách. Obrovský dôraz kladieme tiež na súčiniteľ oderuvzdornosti, ktorý čiastočne definuje životnosť podošvy, a tým pádom celej topánky.

Osobitnú skupinu výrobkov predstavujú systémy na výrobu pracovných topánok vyrábaných tak zalievacou metódou ako aj metódou priameho vstrekovania. Vyrobené podošvy sú odolné voči zásadám a kyselinám, olejom, ako aj ropným výrobkom, preto sa uplatňujú v tých najnáročnejších podmienkach používania.

Vodca v oblasti otepľovania
Hustota po nástreku cca 12 kg/m3

Systém s otvorenými bunkami na izoláciu podkroví. Systém sa vďaka použitiu najnovších typov katalyzátorov počas nástreku vyznačuje obmedzeným zápachom. Trieda horľavosti E.
Hustota po nástreku cca 40 kg/m3

Vyznačuje sa vysokou tvrdosťou v pomere k hustote, a tiež hladkou lícovou stranou. Vďaka vysokému obsahu Solkane 365/227 má veľmi dobré izolačné vlastnosti. Je tiež odolný voči zmršťovaniu a súčasne voči pukaniu peny pri rôznych teplotách. Trieda horľavosti E.
Hustota po nástreku cca 50 kg/m3

Systém vyvinutý na izolovanie základov. Ekonomická verzia strešného systému so zníženou hustotou a s odolnosťou voči ohňu, ktorý si zachováva vysokú pevnosť v tlaku.
Hustota po nástreku cca 60 kg/m3

Vyznačuje sa veľmi vysokou tvrdosťou a tiež veľmi hladkou lícovou stranou, čo je veľmi dôležité pri zabezpečovaní peny farbou. Vďaka vysokému obsahu Solkane 365/227 má veľmi dobré izolačné vlastnosti. Je tiež odolný voči zmršťovaniu a súčasne voči pukaniu peny.
Hustota po nástreku cca 600 kg/m3

Systém prakticky nie je spenený, má veľmi tvrdú štruktúru a je perfektný na spevňovanie prvkov z ABS a PMMA
Opýtajte
sa nás

Ak máte akékoľvek otázky, použite prosím kontaktný formulár. Do 24 hodín sa pokúsime poslať odpoveď na prijatú otázku.