Ste tu      domov   /   VÝROBKY  /   Jednozložkové a dvojzložkové lepidlá

Jednozložkové a dvojzložkové lepidlá

Polyuretánové lepidlá majú neobmedzené množstvo využitia pri priemyselnej výrobe, kde je potrebná vynikajúca priľnavosť k rôznym materiálom, veľká pevnosť spoja a jednoduchosť spracúvania, ako aj vysoká schopnosť prispôsobiť sa k meniacim sa podmienkam výroby. 

Ich vlastnosti umožňujú účinne lepiť materiály s rôznou štruktúrou a zložením, takých materiálov ako je minerálna vlna a plech, ako flexibilná pena a textília, či ako podošva a sára topánky.

Ponúkame rôzne riešenia lepidlových systémov vypracovaných zohľadňujúc požadované vlastností a podmienky spracovania odberateľa. Ponúkame jednozložkové a dvojzložkové lepidlá, s rozličnou reaktivitou, a s viac alebo menej speneným spojom.

Vodca v oblasti otepľovania
Hustota po nástreku cca 12 kg/m3

Systém s otvorenými bunkami na izoláciu podkroví. Systém sa vďaka použitiu najnovších typov katalyzátorov počas nástreku vyznačuje obmedzeným zápachom. Trieda horľavosti E.
Hustota po nástreku cca 40 kg/m3

Vyznačuje sa vysokou tvrdosťou v pomere k hustote, a tiež hladkou lícovou stranou. Vďaka vysokému obsahu Solkane 365/227 má veľmi dobré izolačné vlastnosti. Je tiež odolný voči zmršťovaniu a súčasne voči pukaniu peny pri rôznych teplotách. Trieda horľavosti E.
Hustota po nástreku cca 50 kg/m3

Systém vyvinutý na izolovanie základov. Ekonomická verzia strešného systému so zníženou hustotou a s odolnosťou voči ohňu, ktorý si zachováva vysokú pevnosť v tlaku.
Hustota po nástreku cca 60 kg/m3

Vyznačuje sa veľmi vysokou tvrdosťou a tiež veľmi hladkou lícovou stranou, čo je veľmi dôležité pri zabezpečovaní peny farbou. Vďaka vysokému obsahu Solkane 365/227 má veľmi dobré izolačné vlastnosti. Je tiež odolný voči zmršťovaniu a súčasne voči pukaniu peny.
Hustota po nástreku cca 600 kg/m3

Systém prakticky nie je spenený, má veľmi tvrdú štruktúru a je perfektný na spevňovanie prvkov z ABS a PMMA
Opýtajte
sa nás

Ak máte akékoľvek otázky, použite prosím kontaktný formulár. Do 24 hodín sa pokúsime poslať odpoveď na prijatú otázku.