O Ultrapur

Spoločnosť Ultrapur vznikla v roku 2013. Naši zamestnanci majú mnohoročné skúsenosti v polyuretánovom odvetví a sú odborníkmi na vývin, výrobcu a na zavádzanie u zákazníka výrobkov, ktoré splnia jeho očakávania a potreby.

Spoločnosť Ultrapur je výrobnou a obchodnou spoločnosťou. Všetky systémy, ktoré predáva, sa vyrábajú v Poľsku. Má k dispozícii výrobné zariadenia, vďaka ktorým dokáže výrobky vyrobiť a dodať zákazníkom už v priebehu 3 dní. Dôležitou silou spoločnosti Ultrapur sú jej technológovia. Ich znalosti a mnohoročné skúsenosti sú nevyhnutné tak pri vývine nových systémoch ako aj pri poskytovaní servisných a konzultačných služieb. Cieľom spoločnosti je vyrábať vysoko kvalitné polyuretánové systémy spĺňajúce požiadavky a očakávania zákazníkov, úzka technologická spolupráca so zákazníkmi, vzorový servis a rýchle dodania. Spoločnosť Ultrapur v súčasnosti vyrába izolačné systémy, systémy na integrálnu penu, polyesterové systémy na výrobu podošiev, jednozložkové a dvojzložkové polyuretánové lepidlá.

Pozrite si fotogalériu

Poprzednie     1 2     Następne
Položte nám otázku

Ak máte nejaké otázky, opýtajte sa ich pomocou kontaktného formulára. Pokúsime sa poslať odpoveď do 24 hodín na prijatú požiadavku.

logo Biuro Ultrapur
telefónne číslo
61 415 29 82

biuro@ultrapur.pl
Napíšte, ako vám môžeme pomôcť
Meno a priezvisko
Telefónne číslo
Emailová adresa
Kód z obrázku
*Údaje zadané v kontaktnom formulári budú spracované za účelom zodpovedania zaslanej otázky. Więcej informacji w Polityka Prywatności.