Ste tu      domov   /   VÝROBKY  /   Nástrekové systémy s otvorenými bunkami

Nástrekové systémy s otvorenými bunkami

Dvojzložkový nástrekový systém Ultrapol RG 03/10 patrí medzi popredné výrobky z portfólia našej spoločnosti. Uznanie nezískal bezdôvodne a čoraz častejšie sa používať tak v Poľsku ako aj v zahraničí. Ultrapol RG 03/10 sa vyrába v špeciálnom 5 tonovom zmiešavači pod dohľadom technológov s dvadsaťročnými skúsenosťami. Aby sa výrobok mohol dostať do predaja, musí prejsť v našich laboratóriách rad testov, ktoré kontrolujú, či spĺňa požiadavky harmonizovanej normy PN-EN 1435-1:2013-06. Výrobok má atest Poľského hygienického ústavu a znak CE.

Ultrapol RG 03/10 dodávame v 200 litrových zvnútra lakovaných oceľových sudoch v súpravách: 220 kg zložky A a 250 kg zložky B

Výdatnosť jednej súpravy v závislosti od geometrie strechy a od dodržania technologického režimu predstavuje 38 – 40 m3 .Tovar zasielame už v deň objednávky, ak objednávku dostaneme do 11:00, alebo nasledujúci deň, ak objednávku dostaneme po 11:00.

Bližšie informácií o systéme Ultrapol RG 03/10 nájdete v záložke „podmienky spracovania a parametre peny Ultrapol RG 03/10”. A v záložke „na prevzatie” nájdete kompletnú dokumentáciu výrobku Ultrapol RG 03/10

 

 

 

Vodca v oblasti otepľovania
Hustota po nástreku cca 12 kg/m3

Systém s otvorenými bunkami na izoláciu podkroví. Systém sa vďaka použitiu najnovších typov katalyzátorov počas nástreku vyznačuje obmedzeným zápachom. Trieda horľavosti E.
Hustota po nástreku cca 40 kg/m3

Vyznačuje sa vysokou tvrdosťou v pomere k hustote, a tiež hladkou lícovou stranou. Vďaka vysokému obsahu Solkane 365/227 má veľmi dobré izolačné vlastnosti. Je tiež odolný voči zmršťovaniu a súčasne voči pukaniu peny pri rôznych teplotách. Trieda horľavosti E.
Hustota po nástreku cca 50 kg/m3

Systém vyvinutý na izolovanie základov. Ekonomická verzia strešného systému so zníženou hustotou a s odolnosťou voči ohňu, ktorý si zachováva vysokú pevnosť v tlaku.
Hustota po nástreku cca 60 kg/m3

Vyznačuje sa veľmi vysokou tvrdosťou a tiež veľmi hladkou lícovou stranou, čo je veľmi dôležité pri zabezpečovaní peny farbou. Vďaka vysokému obsahu Solkane 365/227 má veľmi dobré izolačné vlastnosti. Je tiež odolný voči zmršťovaniu a súčasne voči pukaniu peny.
Hustota po nástreku cca 600 kg/m3

Systém prakticky nie je spenený, má veľmi tvrdú štruktúru a je perfektný na spevňovanie prvkov z ABS a PMMA
Opýtajte
sa nás

Ak máte akékoľvek otázky, použite prosím kontaktný formulár. Do 24 hodín sa pokúsime poslať odpoveď na prijatú otázku.