Ste tu      domov   /   O FIRME  /   Naše laboratórium

Naše laboratórium

Máme dva komplexne vybavené laboratóriá.

V prvom, tzv. „mokrom“ laboratóriu, sa kontrolujú fyzikálno-chemické parametre jednotlivých komponentov. Práve tu naši technológovia s 20-ročnými skúsenosťami vyvíjajú nové výrobky, ktoré splnia požiadavky zákazníkov.

V druhom, tzv. „suchom“ laboratóriu, sa kontrolujú fyzikálno-chemické a mechanické parametre pien. Okrem iného sú to: tepelná vodivosť, horľavosť nasiakavosť. Testy sú nevyhnutné, keďže systémy, ktoré vyrábame, spĺňajú požiadavky príslušných harmonizovaných noriem. V laboratóriu sa tiež vykonávajú testy pien s otvorenými bunkami, ktoré sú potrebné na získanie realizačnej záruky.

predchádzajúca     1 2 3     ďalšie
Vodca v oblasti otepľovania
Hustota po nástreku cca 12 kg/m3

Systém s otvorenými bunkami na izoláciu podkroví. Systém sa vďaka použitiu najnovších typov katalyzátorov počas nástreku vyznačuje obmedzeným zápachom. Trieda horľavosti E.
Hustota po nástreku cca 40 kg/m3

Vyznačuje sa vysokou tvrdosťou v pomere k hustote, a tiež hladkou lícovou stranou. Vďaka vysokému obsahu Solkane 365/227 má veľmi dobré izolačné vlastnosti. Je tiež odolný voči zmršťovaniu a súčasne voči pukaniu peny pri rôznych teplotách. Trieda horľavosti E.
Hustota po nástreku cca 50 kg/m3

Systém vyvinutý na izolovanie základov. Ekonomická verzia strešného systému so zníženou hustotou a s odolnosťou voči ohňu, ktorý si zachováva vysokú pevnosť v tlaku.
Hustota po nástreku cca 60 kg/m3

Vyznačuje sa veľmi vysokou tvrdosťou a tiež veľmi hladkou lícovou stranou, čo je veľmi dôležité pri zabezpečovaní peny farbou. Vďaka vysokému obsahu Solkane 365/227 má veľmi dobré izolačné vlastnosti. Je tiež odolný voči zmršťovaniu a súčasne voči pukaniu peny.
Hustota po nástreku cca 600 kg/m3

Systém prakticky nie je spenený, má veľmi tvrdú štruktúru a je perfektný na spevňovanie prvkov z ABS a PMMA
Opýtajte
sa nás

Ak máte akékoľvek otázky, použite prosím kontaktný formulár. Do 24 hodín sa pokúsime poslať odpoveď na prijatú otázku.