Ste tu      domov   /   NOVINKY

NOVINKY

Modifikácia systémov s otvorenými bunkami
Dátum: 04 / 12 / 2017

Zohľadňujúc vaše pripomienky ohľadne spracovania našich výrobkov s otvorenými bunkami Ultrapol RG 03/10, rozhodli sme sa zaviesť isté drobné modifikácie, ktorých cieľom je uľahčiť ich aplikáciu. Nové systémy už nevyžadujú až tak intenzívne miešanie pred použitím, a tiež nemajú tendenciu k oddeľovaniu vrstiev počas práce. Okrem toho umožňujú naniesť rovné vrstvy a súčasne zachovať dobrú výdatnosť. Samozrejme, podobne ako ich predchodcovia, majú veľmi dobrú priľnavosť medzi vrstvami ako aj k podkladu, a nemajú nepríjemný zápach.« Spiatočný
Vodca v oblasti otepľovania
Hustota po nástreku cca 12 kg/m3

Systém s otvorenými bunkami na izoláciu podkroví. Systém sa vďaka použitiu najnovších typov katalyzátorov počas nástreku vyznačuje obmedzeným zápachom. Trieda horľavosti E.
Hustota po nástreku cca 40 kg/m3

Vyznačuje sa vysokou tvrdosťou v pomere k hustote, a tiež hladkou lícovou stranou. Vďaka vysokému obsahu Solkane 365/227 má veľmi dobré izolačné vlastnosti. Je tiež odolný voči zmršťovaniu a súčasne voči pukaniu peny pri rôznych teplotách. Trieda horľavosti E.
Hustota po nástreku cca 50 kg/m3

Systém vyvinutý na izolovanie základov. Ekonomická verzia strešného systému so zníženou hustotou a s odolnosťou voči ohňu, ktorý si zachováva vysokú pevnosť v tlaku.
Hustota po nástreku cca 60 kg/m3

Vyznačuje sa veľmi vysokou tvrdosťou a tiež veľmi hladkou lícovou stranou, čo je veľmi dôležité pri zabezpečovaní peny farbou. Vďaka vysokému obsahu Solkane 365/227 má veľmi dobré izolačné vlastnosti. Je tiež odolný voči zmršťovaniu a súčasne voči pukaniu peny.
Hustota po nástreku cca 600 kg/m3

Systém prakticky nie je spenený, má veľmi tvrdú štruktúru a je perfektný na spevňovanie prvkov z ABS a PMMA
Opýtajte
sa nás

Ak máte akékoľvek otázky, použite prosím kontaktný formulár. Do 24 hodín sa pokúsime poslať odpoveď na prijatú otázku.